O kartách Anjelské lúče

Prežiarte svoju minulosť, prítomnosť i budúcnosť...

Svetlo svetla uzreli transcendentálne pomôcky - sprostredkovatelia kontaktu medzi pozemskosťou a duchovnosťou. Mystické karty, ktorými možno nielen nazerať do aktuálnych či nadchádzajúcich udalostí, ale aj meditovať a rozjímať - vstrebávať anjelské lúče, a tak uzdravovať svoju celistvosť. Každá z karát prislúcha k inej archanjelskej sile, a teda v sebe abstrahuje aj iné duchovné esencie.

Manipulácia s kartami je jednoduchá. Zabudnite na striktné a ortodoxné návody. Postačí vám každodenná práca s nimi - sami uvidíte, aké vibrácie sa v tej či onej karte ukrývajú, aké spirutálne "substancie" z nej sálajú a čo robí s vaším Ja. Postupne si vytvoríte vlastný systém výkladu, prostredníctvom ktorého potom môžete pomáhať tak sebe, ako aj iným.

Nezabúdajte, že karty neslobodno zneužiť. Nazerajte pomocou nich do životných "nitiek" len pre tých ľudí, ktorí o to požiadajú. Nikdy nezasahujte do slobodnej vôle iného človeka. Karty Anjelské lúče sú nabité výsostne priaznivými energiami, a preto ublíženie skrze nich je vylúčené.

Pri výklade môžete vyložiť jednu kartu, ale aj dve, tri či štyri - voľba je vo vašich rukách. Konkrétne a jasné otázky prinášajú konkrétne a jasné odpovede.

Každá z 56 karát má viacero významov - viac sa dočítate v precíznom návode, ktorým zasielam mailom. 

Karty Anjelské lúče sú vytvorené formou hand-made, teda osobne navrhnuté, graficky spracované, nabité priaznivými energiami, navibrované na duchovnú prácu.

Zasielam ich doporučenou poštou, a to do 30 dní. 

Keďže sa blížia Vianoce, karty Anjelské lúče môžu byť i príjemným darčekom pre vašich blízkych - samozrejme, ak ich to ťahá k duchovným a spirituálnym témam. 

Objednať si ich môžete prostredníctvom formulára, ktorý sa nachádza nižšie na tejto stránke. 

Ku kartám zasielam aj dva darčeky na e-mail  - Ochrannú mandalu na rok 2017 a polhodinovú meditáciu Vlievanie anjelských aspektov do života. 

Objednávka kariet Anjelské lúče

Set 56 karát stojí 27 €.
Poštovné a balné je 3 €. Karty zasielam doporučenou poštou. Po vyplnení objednávkového formuláru odo mňa dostanete potvrdzovací e-mail.